megvesz SN74ALS843DW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 24-SOIC |
| Sorozat: | 74ALS |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State |
| Más nevek: | SN74ALS843DWE4 SN74ALS843DWE4-ND SN74ALS843DWG4 SN74ALS843DWG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74ALS843DW |
| Logikai típus: | D-Type Transparent Latch |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | D-Type Transparent Latch Channel 9:9 IC Tri-State 24-SOIC |
| Leírás: | IC LATCH 9BIT D 3STATE 24-SOIC |
| Késleltetési idő - szaporítás: | 5ns |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 2.6mA, 24mA |
| Áramkör: | 9:9 |
| Email: | [email protected] |