megvesz SN74ALS166NSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SO |
| Sorozat: | 74ALS |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Más nevek: | 296-28706-2 SN74ALS166NSR-ND SN74ALS166NSRE4 SN74ALS166NSRE4-ND SN74ALS166NSRG4 SN74ALS166NSRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74ALS166NSR |
| Logikai típus: | Shift Register |
| Funkció: | Parallel or Serial to Serial |
| Leírás: | IC SHIFT REG 8BIT PARALLEL 16SO |
| Email: | [email protected] |