megvesz SN74AHCT595DBR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Sorozat: | 74AHCT |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | Tri-State |
| Más nevek: | 296-13490-2 SN74AHCT595DBRE4 SN74AHCT595DBRE4-ND SN74AHCT595DBRG4 SN74AHCT595DBRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74AHCT595DBR |
| Logikai típus: | Shift Register |
| Funkció: | Serial to Parallel, Serial |
| Leírás: | IC 8-BIT SHIFT REGISTER 16-SSOP |
| Email: | [email protected] |