megvesz SN74ACT1073NSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 20-SO |
| Sorozat: | 74ACT |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Más nevek: | 296-29212-2 SN74ACT1073NSR-ND SN74ACT1073NSRE4 SN74ACT1073NSRE4-ND SN74ACT1073NSRG4 SN74ACT1073NSRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Bitek száma: | 16 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74ACT1073NSR |
| Logikai típus: | Bus Termination Array |
| Bővített leírás: | Bus Termination Array IC 20-SO |
| Leírás: | IC 16BIT BUS-TERM ARRAY 20SO |
| Email: | [email protected] |