megvesz SN74ABTH162460DLR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás Forrás: | Single Supply |
|---|---|
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| típus: | Multiplexer/Demultiplexer |
| Szállító eszközcsomag: | 56-SSOP |
| Sorozat: | 74ABTH |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SN74ABTH162460DLR |
| Független áramkörök: | 1 |
| Bővített leírás: | Multiplexer/Demultiplexer 1 x 4:1 56-SSOP |
| Leírás: | IC REGISTERED TRANSCVR 56SSOP |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 32mA, 64mA; 12mA, 12mA |
| Áramkör: | 1 x 4:1 |
| Email: | [email protected] |