megvesz SN65LVDT41PWG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TSSOP |
| Sorozat: | 65LVDT |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 4/1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDT41PWG4 |
| Bővített leírás: | 4/1 Transceiver Half LVDS 20-TSSOP |
| kettős: | Half |
| Leírás: | IC DIFF LINE 4DVR/1RCVR 20-TSSOP |
| Adatsebesség: | 125Mbps |
| Email: | [email protected] |