megvesz SN65LVDT388DBT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Receiver |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP |
| Sorozat: | 65LVDT |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Más nevek: | 296-2361-5 SN65LVDT388DBTG4 SN65LVDT388DBTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 0/8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDT388DBT |
| Bővített leírás: | 0/8 Receiver LVDS 38-TSSOP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC 8-CH HS DIFF RECEIVER 38TSSOP |
| Adatsebesség: | 200Mbps |
| Email: | [email protected] |