megvesz SN65LVDS352PWG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Receiver |
| Szállító eszközcsomag: | 24-TSSOP |
| Sorozat: | 65LVDS |
| Vevő-hiszterézis: | 50mV |
| Jegyzőkönyv: | LVDS |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 0/4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDS352PWG4 |
| Bővített leírás: | 0/4 Receiver LVDS 24-TSSOP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC DIFF RECEIVER QUAD HS 24TSSOP |
| Adatsebesség: | 560Mbps |
| Email: | [email protected] |