megvesz SN65HVD11SJD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-CDIP SB |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 41mV |
| Jegyzőkönyv: | RS422, RS485 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | 296-41609-5 SN65HVD11SJD-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 210°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 1/1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65HVD11SJD |
| Bővített leírás: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-CDIP SB |
| kettős: | Half |
| Leírás: | IC TXRX RS485 3.3V 8CDIP |
| Adatsebesség: | 10Mbps |
| Email: | [email protected] |