megvesz SN65C3223DWR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 500mV |
| Jegyzőkönyv: | RS232 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Más nevek: | 296-13487-2 SN65C3223DWRE4 SN65C3223DWRE4-ND SN65C3223DWRG4 SN65C3223DWRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 2/2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65C3223DWR |
| Bővített leírás: | 2/2 Transceiver Full RS232 20-SOIC |
| kettős: | Full |
| Leírás: | IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC |
| Adatsebesség: | 1Mbps |
| Email: | [email protected] |