megvesz SG2526DW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 35 V |
|---|---|
| topológia: | Buck, Flyback |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 18-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | - |
| Csomagolás / tok: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | Q10333547 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | SG2526DW |
| Funkció: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 1Hz ~ 350kHz |
| Bővített leírás: | Buck, Flyback Regulator Positive Output Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 18-SOIC |
| Duty Cycle (Max): | 49% |
| Leírás: | IC REG CTRLR BUCK/FLYBACK 18SOIC |
| Vezérlési funkciók: | Dead Time Control, Enable, Frequency Control, Reset, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | No |
| Email: | [email protected] |