megvesz SDR7045-1R2M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | SDR7045 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 25 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SDR7045-1R2M |
| induktivitás: | 1.2µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 90MHz |
| Bővített leírás: | 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.8A 22 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 1.2UH 3.8A 22 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 22 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 3.8A |
| Aktuális - telítettség: | 5A |