megvesz SCAN15MB200TSQ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, Multiplexer |
| Szállító eszközcsomag: | 48-WQFN (7x7) |
| Jelkondicionálás: | Output Pre-Emphasis |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| kibocsátás: | LVDS |
| Más nevek: | SCAN15MB200TSQTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 2 x 2:1, 1:2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | SCAN15MB200TSQ |
| Bemenet: | CML, LVDS, LVPECL |
| Bővített leírás: | Buffer, Multiplexer 2 x 2:1, 1:2 Channel 1.5Gbps 48-WQFN (7x7) |
| Leírás: | IC MULTIPLEXER LVDS 2CH 48WQFN |
| Késési idő: | 1.0ns |
| Adatsebesség (Max.): | 1.5Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 225mA |
| Kapacitás - bemenet: | 2pF |
| Alkalmazások: | LVDS |
| Email: | [email protected] |