megvesz SB170-T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 800mV @ 1A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 70V |
| Szállító eszközcsomag: | DO-41 |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | -65°C ~ 150°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | SB170-T |
| Bővített leírás: | Diode Schottky 70V 1A Through Hole DO-41 |
| Diódatípus: | Schottky |
| Leírás: | DIODE SCHOTTKY 70V 1A DO41 |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 500µA @ 70V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 1A |
| Capacitance @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |