megvesz RXEF050 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Max: | 72V |
|---|---|
| típus: | Polymeric |
| Ideje utazni: | 4s |
| Vastagság (Max): | - |
| Méret / dimenzió: | 0.311" Dia x 0.120" W (7.90mm x 3.00mm) |
| Sorozat: | PolySwitch®, RXEF |
| Ellenállás - Post Trip (R1) (Max): | 1.17 Ohm |
| Ellenállás - kezdeti (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Ellenállás - 25 ° C (Typ): | - |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Disc |
| Más nevek: | RF2567-000 RXEF050HF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | RXEF050 |
| Ólomtartomány: | 0.199" (5.05mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.539" (13.70mm) |
| Bővített leírás: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Leírás: | POLYSWITCH PTC RESET 0.5A |
| Jelenlegi - Trip (It): | 1A |
| Aktuális - Max: | 40A |
| Aktuális - Hold (Ih) (Max): | 500mA |
| Engedélyek: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |