megvesz RW3R0DB100RJ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±5% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | SMD J-Lead, Recessed |
| Méret / dimenzió: | 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) |
| Sorozat: | RW |
| Ellenállás (ohm): | 100 |
| Teljesítmény (Watt): | 3W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 6327 J-Lead |
| Más nevek: | RW3R0DB100RJBK |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | RW3R0DB100RJ |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.231" (5.87mm) |
| Jellemzők: | Current Sense |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 100 Ohm ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound |
| Leírás: | RES SMD 100 OHM 5% 3W J LEAD |