megvesz RT8239AZQW BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 5.5 V ~ 25 V |
| Szállító eszközcsomag: | 20-WQFN (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 1028-1136-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | RT8239AZQW |
| Bővített leírás: | - Controller, Power Supplies Voltage Regulator IC 2 Output 20-WQFN (3x3) |
| Leírás: | IC CTRLR SMPS DUAL 20WQFN |
| Alkalmazások: | Controller, Power Supplies |
| Email: | [email protected] |