megvesz RT1206FRE07115RL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 1206 |
| Méret / dimenzió: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Sorozat: | RT |
| Ellenállás (ohm): | 115 |
| Teljesítmény (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1206 (3216 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 155°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | RT1206FRE07115RL |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 115 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Leírás: | RES SMD 115 OHM 1% 1/4W 1206 |