megvesz RT0402FRE07402RL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 0402 |
| Méret / dimenzió: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sorozat: | RT |
| Ellenállás (ohm): | 402 |
| Teljesítmény (Watt): | 0.063W, 1/16W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0402 (1005 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 155°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | RT0402FRE07402RL |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 402 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Leírás: | RES SMD 402 OHM 1% 1/16W 0402 |