megvesz RL3720WT-R011-G BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | 0/ +350ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 0815 |
| Méret / dimenzió: | 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) |
| Sorozat: | RL |
| Ellenállás (ohm): | 0.011 |
| Teljesítmény (Watt): | 1W |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Wide 1508 (3720 Metric), 0815 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | RL3720WT-R011-G |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Jellemzők: | Current Sense |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.011 Ohm ±2% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film |
| Leírás: | RES SMD 0.011 OHM 1W 1508 WIDE |