megvesz REG102GA2.85/2K5G4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 2.85V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 10V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.15V @ 250mA |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-223-6 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-223-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | REG102GA2.85/2K5G4 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 250mA SOT-223-6 |
| Leírás: | IC REG LDO 2.85V 0.25A SOT223-6 |
| Aktuális - kimenet: | 250mA |
| Áram - határérték (perc): | 340mA |