megvesz RA201248XX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.05V @ 3000A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 1200V (1.2kV) |
| Szállító eszközcsomag: | Pow-R-Disc |
| Sebesség: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 16µs |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-200AD |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | RA201248XX |
| Bővített leírás: | Diode Standard 1200V (1.2kV) 4800A Chassis Mount Pow-R-Disc |
| Diódatípus: | Standard |
| Leírás: | DIODE MODULE 1.2KV 4800A PWRDISC |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 200mA @ 1200V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 4800A |