megvesz PWR6327W1R50F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Sorozat: | PWR6327 |
| Ellenállás (ohm): | 1.5 |
| Teljesítmény (Watt): | 3W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 6327 J-Lead |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Gyártási szám: | PWR6327W1R50F |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Jellemzők: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 1.5 Ohm ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound |
| Leírás: | RES SMD 1.5 OHM 1% 3W 6327 |