megvesz PM3604-50-B BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±20% |
|---|---|
| Vizsgálati induktivitás - csatlakozik a sorozatba: | 200µH |
| Méret / dimenzió: | 0.550" L x 0.452" W (13.97mm x 11.48mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | PM3600 |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | M1230 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Tekercsek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | PM3604-50-B |
| Induktivitás - párhuzamosan csatlakoztatva: | 50µH |
| Magasság: | 0.265" (6.73mm) |
| Bővített leírás: | Unshielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 120 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Leírás: | INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD |
| DC ellenállás (DCR) - Sorozat: | 480 mOhm Max |
| DC ellenállás (DCR) - párhuzamos: | 120 mOhm Max |
| Jelenlegi érték - sorozat: | 640mA |
| Jelenlegi érték - párhuzamos: | 1.28A |