megvesz PM124SH-4R7M-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | PM124SH |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | PM124SH-4R7M-RC |
| induktivitás: | 4.7µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 33MHz |
| Bővített leírás: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 6A 18 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 4.7UH 6A 18 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 18 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 6A |
| Aktuális - telítettség: | 5.6A |