megvesz PI5A4599ACEX BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single (V +): | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, kettős (V ±): | - |
| Kapcsolási idő (tonna, toff) (Max): | 15ns, 10ns |
| Kapcsoló áramkör: | SPDT |
| Szállító eszközcsomag: | SC-70-6 |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Helyzetellenállás (Max): | 8 Ohm |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Multiplexer / demultiplexer áramkör: | 2:1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | PI5A4599ACEX |
| Bővített leírás: | 1 Circuit IC Switch 2:1 8 Ohm SC-70-6 |
| Leírás: | IC ANALOG SWITCH SPDT SC70-6 |
| Áram - Szivárgás (IS (kikapcsolva)) (Max): | 1nA |
| Áthallás: | -80dB @ 1MHz |
| Töltés befecskendezés: | 1.5pC |
| Csatorna-csatornás illesztés (ΔRon): | 100 mOhm |
| Csatorna kapacitás (CS (kikapcsolva), CD (kikapcsolva)): | 5pF, 5pF |
| -3db sávszélesség: | 30MHz |
| Email: | [email protected] |