megvesz PFE5K8R50 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±10% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±500ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | - |
| Sorozat: | Powr-Rib®PFE |
| Ellenállás (ohm): | 8.5 |
| Teljesítmény (Watt): | 751W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Tubular |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 350°C |
| Felszerelési funkció: | Brackets |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | PFE5K8R50 |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 8.5 OHM 10% 751W |
| Összetétel: | Wirewound |
| Bevonat, ház típus: | Ceramic |
| Email: | [email protected] |