megvesz PD57006S-E BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - teszt: | 28V |
|---|---|
| Feszültség - névleges: | 65V |
| Tranzisztor típusú: | LDMOS |
| Szállító eszközcsomag: | PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény: | 6W |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Más nevek: | 497-6720-5 PD57006S-E-ND PD57006SE |
| Zaj kép: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | PD57006S-E |
| Nyereség: | 15dB |
| Frekvencia: | 945MHz |
| Bővített leírás: | RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Straight Lead) |
| Leírás: | FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10 |
| Jelenlegi értékelés: | 1A |
| Jelenlegi - teszt: | 70mA |