megvesz OPA548F/500 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2mV |
| Szállító eszközcsomag: | DDPAK/TO-263-7 |
| Elfordulási arány: | 10 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | 296-26290-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA548F/500 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1MHz |
| Bővített leírás: | Power Amplifier 1 Circuit DDPAK/TO-263-7 |
| Leírás: | IC OPAMP POWER 1MHZ DDPAK |
| Jelenlegi - ellátás: | 17mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 5A |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 100nA |
| Erősítő típusa: | Power |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |