megvesz OPA2363AIRSVR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 900µV |
| Szállító eszközcsomag: | 16-UQFN (2.6x1.8) |
| Elfordulási arány: | 5 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-UFQFN |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | 296-40457-2 OPA2363AIRSVR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2363AIRSVR |
| Nyereség sávszélesség termék: | 7MHz |
| Bővített leírás: | CMOS Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 16-UQFN (2.6x1.8) |
| Leírás: | IC OPAMP GP 7MHZ RRO 16UQFN |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.1mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | - |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 1pA |
| Erősítő típusa: | CMOS |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |