megvesz OPA2320AIDGKT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 40µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Elfordulási arány: | 10 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | Rail-to-Rail |
| Más nevek: | 296-28026-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 150°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2320AIDGKT |
| Nyereség sávszélesség termék: | 20MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 20MHZ RRO 8VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.45mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 65mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 0.2pA |
| Erősítő típusa: | General Purpose |
| -3db sávszélesség: | - |
| Email: | [email protected] |