megvesz OPA2244EA/250 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 2.2 V ~ 36 V, ±1.1 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 700µV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Elfordulási arány: | 0.16 V/µs |
| Sorozat: | MicroAmplifier™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | OPA2244EA/250-ND OPA2244EA250 OPA2244EATR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2244EA/250 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 430kHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 430KHZ 8VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 40µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 25mA |