megvesz OPA2137EA/2K5 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 2.5mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-VSSOP |
| Elfordulási arány: | 3.5 V/µs |
| Sorozat: | MicroAmplifier™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | - |
| Más nevek: | OPA2137EA/2K5G4 OPA2137EA/2K5G4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Az áramkörök száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | OPA2137EA/2K5 |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1MHz |
| Bővített leírás: | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-VSSOP |
| Leírás: | IC OPAMP GP 1MHZ 8VSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 220µA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 60mA |