megvesz NSD-1202 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | 24 V ~ 40 V |
| Technológia: | CMOS |
| Szállító eszközcsomag: | 16-QFN (4x4) |
| Lépésfelbontás: | - |
| Sorozat: | SQUIGGLE® |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Kimeneti konfiguráció: | Half Bridge (4) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Motor típusa - Stepper: | - |
| Motor típusa - AC, DC: | Piezo |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | NSD-1202 |
| Felület: | I²C |
| Funkció: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Bővített leírás: | Motor Driver CMOS I²C 16-QFN (4x4) |
| Leírás: | IC MOTOR DRIVER SQUIGGLE 16QFN |
| Aktuális - kimenet: | 25mA |
| Alkalmazások: | Haptic Feedback |
| Email: | [email protected] |