megvesz ND471821 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | - |
|---|---|
| Szerkezet: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | - |
| Csomagolás / tok: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| SCR, diódák száma: | - |
| Szerelési típus: | - |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | ND471821 |
| Bővített leírás: | SCR Module |
| Leírás: | MOD SCR/DIODE 210A 1800V |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | - |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | - |