megvesz MXSMCJ24CA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 24V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 38.9V |
| Feszültségelosztás (Min): | 26.7V |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | DO-214AB (SMCJ) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Más nevek: | 1086-14559 1086-14559-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXSMCJ24CA |
| Leírás: | TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 38.6A |