megvesz MXSMBJ6.5CA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 6.5V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 11.2V |
| Feszültségelosztás (Min): | 7.22V |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | SMBJ (DO-214AA) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 600W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-214AA, SMB |
| Más nevek: | 1086-14137 1086-14137-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXSMBJ6.5CA |
| Leírás: | TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 53.6A |