megvesz MXLPLAD30KP15A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 15V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 25.8V |
| Feszültségelosztás (Min): | 16.7V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | PLAD |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 30000W (30kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard SMD |
| Más nevek: | 1086-10939 1086-10939-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXLPLAD30KP15A |
| Leírás: | TVS DIODE 15VWM 25.8VC PLAD |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 1164A (1.164kA) |