megvesz MMZ2012S102ATD25 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Méret / dimenzió: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
|---|---|
| Sorozat: | MMZ |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0805 (2012 Metric) |
| Más nevek: | 445-172862-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Sorok száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | MMZ2012S102ATD25 |
| Impedancia @ Frekvencia: | 1 kOhm @ 100MHz |
| Magasság (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Szűrő típusa: | Signal Line |
| Leírás: | FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 350 mOhm |
| Áramlási érték (max.): | 500mA |