megvesz MM5483V/NOPB BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 10 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 44-PLCC (16.58x16.58) |
| Sorozat: | COPS™ |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 44-LCC (J-Lead) |
| Más nevek: | *MM5483V/NOPB MM5483VNOPB |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MM5483V/NOPB |
| Felület: | Serial |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Számok vagy karakterek: | 4.5 Digits |
| Leírás: | IC DRIVER LIQ CRYSTL DISP 44PLCC |
| Jelenlegi - ellátás: | - |
| Configuration: | 7 Segment + DP, Alphanumeric and Bar Graph |
| Email: | [email protected] |