megvesz MAX8739ETP+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8 V ~ 13 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-WQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX8739ETP+ |
| Bővített leírás: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 20-TQFN-EP (5x5) |
| Leírás: | IC DC/DC CONV W/OPAMP 20TQFN |
| Alkalmazások: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |