megvesz MAX8723ETE+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 3.3V, 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 6 V ~ 13.2 V |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX8723ETE+ |
| Bővített leírás: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 16-TQFN (4x4) |
| Leírás: | IC REG FOR LCD DISPLAY 16-TQFN |
| Alkalmazások: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |