megvesz MAX8632ETI+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8V, 2.5V, 0.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2 V ~ 28 V |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TQFN (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX8632ETI+ |
| Bővített leírás: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 1 Output 28-TQFN (5x5) |
| Leírás: | IC PWR SUPPLY DDR 28-TQFN |
| Alkalmazások: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |