megvesz MAX7301ANI+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 28-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti típus: | Push-Pull |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| I / O szám: | 28 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX7301ANI+ |
| Megszakítási kimenet: | Yes |
| Felület: | SPI |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | I/O Expander 28 SPI 28-PDIP |
| Leírás: | IC I/O EXPANDER SPI 28B 28DIP |
| Áram - Kimeneti forrás / Sink: | 4.5mA, 10mA |
| Órafrekvencia: | 26MHz |
| Email: | [email protected] |