megvesz MAX6683AUB+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topológia: | ADC, Multiplexer, Register Bank |
| Szállító eszközcsomag: | 10-uMAX |
| Sorozat: | - |
| Érzékelő típusa: | Internal |
| Érzékelési hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kimeneti típus: | I²C/SMBus |
| Kimeneti ventilátor: | No |
| Kimeneti riasztás: | Yes |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX6683AUB+T |
| Funkció: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Bővített leírás: | Temp Monitoring System (Sensor) -40°C ~ 125°C Internal Sensor I²C/SMBus Output 10-uMAX |
| Leírás: | IC TEMP SENSOR MON 10-UMAX |
| Pontosság: | ±3°C(Max) |
| Email: | [email protected] |