megvesz MAX6071BAUT25+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 2.5V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | - |
| Feszültség - bemenet: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Tolerancia: | ±0.08% |
| Hőmérsékleti együttható: | 8ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | SOT-23-6 |
| Sorozat: | - |
| Referencia típus: | Series |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | SOT-23-6 |
| Kimeneti típus: | Fixed |
| Más nevek: | MAX6071BAUT25+T-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Zaj - 10 Hz és 10 kHz között: | 6µVrms |
| Zaj - 0,1 Hz és 10 Hz között: | 4.8µVp-p |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX6071BAUT25+T |
| Bővített leírás: | Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA SOT-23-6 |
| Leírás: | IC VREF SERIES 2.5V SOT23 |
| Jelenlegi - ellátás: | 300µA |
| Aktuális - kimenet: | 10mA |