megvesz MAX4817ETE+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single (V +): | 6 V ~ 11 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, kettős (V ±): | ±3.3 V ~ 5 V |
| Kapcsoló áramkör: | SPST |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TQFN (5x5) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Helyzetellenállás (Max): | 5 Ohm |
| Csatornák száma: | 4 |
| Multiplexer / demultiplexer áramkör: | 1:1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX4817ETE+ |
| Jellemzők: | T1/E1 |
| Bővített leírás: | Telecommunications Switch IC 4 Channel 16-TQFN (5x5) |
| Leírás: | IC SWITCH QUAD SPST 16TQFN |
| Alkalmazások: | Telecommunications |
| -3db sávszélesség: | 550MHz |
| Email: | [email protected] |