megvesz MAX3735AETG BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.97 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| típus: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Szállító eszközcsomag: | 24-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX3735AETG |
| Bővített leírás: | Laser Driver IC 2.7Gbps 1 Channel 2.97 V ~ 3.63 V 24-TQFN (4x4) |
| Leírás: | IC LASER DIODE DRIVER QFN |
| Adatsebesség: | 2.7Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 27mA |
| Aktuális - moduláció: | 85mA |
| Jelenlegi - Bias: | 100mA |
| Email: | [email protected] |