megvesz MAX3243EETI+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Transceiver |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Vevő-hiszterézis: | 500mV |
| Jegyzőkönyv: | RS232 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 3/5 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX3243EETI+ |
| Bővített leírás: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-TQFN (4x4) |
| kettős: | Full |
| Leírás: | IC TXRX RS232 W/SHTDWN 28SOIC |
| Adatsebesség: | 250kbps |
| Email: | [email protected] |