megvesz MAX31865AAP+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| topológia: | ADC (Sigma Delta), Comparator, Register Bank |
| Szállító eszközcsomag: | 20-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Érzékelő típusa: | External |
| Érzékelési hőmérséklet: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Kimeneti típus: | SPI |
| Kimeneti ventilátor: | No |
| Kimeneti riasztás: | No |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX31865AAP+ |
| Funkció: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Bővített leírás: | Temp Monitoring System (Sensor) External Sensor SPI Output 20-SSOP |
| Leírás: | IC RTD TO DIGITAL CONVERT 20SSOP |
| Pontosság: | ±0.5°C(Max) |
| Email: | [email protected] |